نمایش 1–12 از 14 نتیجه

آب باطری اسیدی

ویژگی‌های آب باطری‌ اسیدی:
  1. مایع اسیدی باطری به عنوان یک مایع قطبی شناخته می‌شود.
  2. این مایع به دلیل ویژگی‌های اسیدی خود، دارای رسانایی الکتریکی بالا است.
  3. در حالت خالص، اسید باطری بی‌رنگ است، اما به راحتی می‌تواند از ناخالصی‌ها تأثیر بگیرد و تغییر رنگ دهد. این ماده، علاوه بر اینکه گرما را آزاد می‌سازد، از خصوصیت قابل اشتعالی برخوردار نیست.
  4. از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد این مایع نسبت به سایر مایعات اسیدی، عدم وجود بوی نامطبوع آن است.

آب رادیاتور

مایع خنک‌کننده، یا به عبارت دیگر آب رادیاتور، توسط واترپمپ به مجاری موتور منتقل می‌شود. در اینجا، این مایع حرارتی که از انفجارهای داخلی پیشرانه ناشی می‌شود را جذب می‌کند و سپس به سمت ترموستات جابه‌جا می‌شود. تجمع آب گرم در اینجا منجر به باز شدن دریچه ترموستات می‌شود و آب به مجاری داخلی رادیاتور کشیده می‌شود.

الکل صنعتی زحل

ویژگی‌های الکل صنعتی:
  1. خلوص
  2. دناتوره‌شده
  3. مخلوط‌های حلال
  4. مناسب برای صنایع
  5. بدون افزودن طعم یا رنگ

روغن ترمز

روغن ترمز یا مایع ترمز، یک سیال است که وظیفه انتقال فشار هیدرولیکی از پمپ ترمز به سیلندر ترمز را بر عهده دارد و در نهایت باعث ایجاد فشار بر لنت ترمز به دیسک یا کاسه ترمز می‌شود. این مایع باید به دلیل خصوصیات عملکردی خود دارای حداقل فشارپذیری باشد.

روغن هیدرولیک

وظیفه اصلی روغن هیدرولیک، انتقال توان است. در کلیت، سیالات هیدرولیک در محیط‌هایی که خوردگی قطعات مکانیکی امکان پذیر و قصد انتقال توان‌های بزرگ وجود دارد، به کار می‌روند. با استفاده از روغن هیدرولیک، می‌توان توان بالا را با سطح کمی از اتلاف و بدون خوردگی یا اصطکاک به انتقال داد.

روغن هیدولیک

روغن هیدولیک ۱ لیتری با روغن پایه

شیشه شور

استفاده از مایع شیشه‌شوی خودرو منجر به بهبود عملکرد تیغه پاک‌کن برف می‌شود و همواره شیشه را به شکل بی‌لک و تمیزی حفظ می‌کند، ایجاد کننده شرایطی ایده‌آل برای دید بهتر شما. شیشه‌شوی خودرو پاکرو، با فرمولاسیون بی‌نظیر خود، بهترین انتخاب برای شماست اگر به قطعات خودروی خود اهمیت می‌دهید و همچنین از محصولات با کیفیت استفاده کردن برایتان اهمیت دارد.

ضد یخ

این مایع باعث افزایش کیفیت آب داخل رادیاتور ماشین می‌شود تا در فصل‌های گرم سال، به بهبود عملکرد سیستم خنک‌کننده کمک کند. این مایع از ترکیب آب مقطر و اتیلن گلیکول به عنوان پایه‌اش تشکیل شده است.